neprihlásený
Ukáž košík
štvrtok, 21. marec 2019, meniny oslavuje: Blahoslav, zajtra má meniny: Beňadik
Prosíme ctených zákazníkov, aby si pred návštevou dohodli stretnutie na čísle 0905 311 663.Knihy – dokumentyŽalujem – Neslýchané odhalenie – Záhada teroristického útoku 11. septembra 2001
MP3 prehrávač do 5GB - Žalujem – Neslýchané odhalenie – Záhada teroristického útoku  11. septembra 2001DOTLAČ, 2015
Navždy si pamätajme americký vládny krvavý teror 11. septembra 2001 „Krv nevinných nech je naveky na vás a na vašom mene“ - vyjadrenie autora ku knihe. Dopodrobna rozoberá vsetky dostupné informácie o tomto teroristickom útoku a na záver po zhodnotení všetkých dôkazov sa prikláňa k ...
dokončenie nájdete v knihe.
bežná cena:
10,95 €  (330 Sk)
u nás:
8,63 €  (260 Sk)
Záruka 24 mesiacov
Autor: Ján Zvalo
Počet strán: 268
Jazyk: slovensky

Tok dejín, ako rieka, niekedy plynie pomaly a pokojne, aby čoskoro nato vtrhol do prudkých vĺn divokých perejí a kataraktov, ktoré aj najlepší plavec len ťažko prepláva. Vysoký vodopád je mementom smrti. Deti sa pokojne hrajú na pláži a v horúci deň smelo vchádzajú do príjemne osviežujúcej vody, aby si zaplávali. Poniže však číha nebezpečný dravec, žralok, pripravený na útok a smrtonosný čin.
Žiaľ, v ľudských dejinách sa objavilo viac nebezpečnejších dravcov ako je krokodílov v africkej rieke. Zviera napáda pudovo väčšinou len vtedy, keď je ohrozené alebo hladné. Človek napáda človeka nie z hladu, ale z pažravosti za hmotnými statkami, často bez akejkoľvek príčiny, akoby mu utrpenie a smrť človeka spôsobovali rozkoš a uspokojenie. Vojny nie sú preto, že ľudia nemajú čo položiť do úst, ako mnohý loviaci lev, ale preto, že chcú uspokojiť svoje nízke pudy po zboji, koristi a krvi nevinných.
Ako si ich ináč môžeme vysvetliť? Ako inač si možeme vysvetliť, o pochopení nemôže byť reč, rinčanie zbraní, výbuchy granátov a bômb, hroby rozosiate po celej planéte, vypálené dediny a totálne, do základu zničené, zdemolované mestá? Ak nie celé mestá, tak ich časti, niekdy len majstrovsky postavené najvyššie budovy mesta a krajiny.

Dobre ste hádali. Píšem o najvyšších budovách v New Yorku, dokonca v Amerike; o výškových budovách World Trade Center – WTC, tzv. Dvojičkách. Boli pýchou nielen staviteľov, ale aj občanov mesta a krajiny. Boli obdivované, navštevované, fotografované, ale, dnes vidíme aj určené k hroznému bezprecedentnému koncu. Kto by si kedy bol pomyslel, že sám vedúci stavby tejto skvelej budovy, inžinier Frank De Martini nájde v nej svoj tragický koniec a hrob, keď hrdinsky zachraňoval spoluobčanov. Len preto, že niekto tak rozhodol, to zariadil a s najväčím cynizmom šialene vykonal.
Dnes už dejiny WTC dokazujú, že Američania musia byť v súčasnosti prví vo všetkom; aj v búraní mrakodrapov, aj v masových vraždách vlastného obyvateľstva, aj v luhaní a v necudnej propagande. Lebo Dvojičky WTC boli prvé, ba jediné mrakodrapy na svete, ktore sa zrútili, údajne, v dôsledku požiaru. Američania tiež hneď vedeli, kto bol za to zodpovedný. Samozrejme, že nikto z domácich, ale najvzdialenejšia osoba, tajomný agent CIA Osama bin Ladin v ďalekom Afganistane. A tak začala „poľovačka“ na bin Ladina, v rámci takzvanej „vojny proti teroru“, v skutočnosti vojny proti Afgáncom a celému svetu.
Aby v tom terore nezaostávala ani Amerika, USA, vyniesli tam nové drastické zákony ako Patriot Act / Vlastenecký zákon a ustanovili nové ministerstvo pre stráženie a prenasledovanie Američanov i cudzincov, Ministerstvo bezpečnosti vlasti – Department of Homeland Security. Ak dovtedy bola Amerika dosť autoritatívny štát, od 11. septembra 2001, od tzv. 9/11, sa stala otvorene a dokonale fašistickým diktátorským štátom, ktorý môže všetko a nemusí nič.

Prirodzený zmysel pre pravdu, spravodlivosť a súcit s ľudským utrpením ma prinútili venovať sa bližšie tejto tragickej udalosti a podeliť sa so svojimi nadobudnutými poznatkami so svojimi spoluobčanmi, obeťami surového oficiálneho propagandistického barbarizmu. Podujal som sa na ťažkú úlohu, na niekoľkých desiatkách strán podať jednak úplný a ucelený a zároveň dostatočne podrobný, ale, dúfam, nie únavný, obraz udalostí 9/11; teda o zločinoch spáchaných 11. septembra 2001 na troch miestach v Spojených štátoch amerických. Teraz je už o tom veľa informačného materiálu, mnoho kníh, článkov, video záznamov, DVD a filmov. Ja sám mám toho priveľa, tisíce strán textu a stovky obrazového materiálu na to, aby som to všetko mohol dôkladne preštudovať, vytriediť a vybrať z tohoto najdôležitejšie a najzaujímavejšie informácie. Ale pokúsil som sa o to, a ako som uspel posúdi čitateľ sám.

Jednu okolnosť skromne prízvukujem. Ja, skromný výskumník a autor, som len kvapka v mori statočných výskumníkov, vedcov, teoretikov, organizátorov, rečníkov a publicistov hnutia Za pravdu o 9/11. Súhrnne ich je dnes už niekoľko tisíc, ba desaťtisíce, aj keď verejnosť, najmä hádam slovenská, o tom nemá dostatočnú predstavu. Je nemožné ich nielen individuálne, menovite, uviesť, ale mám tažkosti aj so zostavenim zoznamu organizácií a skupín tohoto druhu. Medzi najväčšie a najdôležitejšie patria:
Architects and Engineers for 9/11 Truth (architekti a inžinieri), ktorá má už viac ako 1 700 členov. Jej hlavným predstaviteľom je architekt Richard Gage z Kalifornie. Ďalej Firefighters for 9/11 Truth (požiarnici), Intelligence Officers for 9/1 Truth (policajti), Pilots for 9/11 Truth (piloti), Scholars for 9/11 Truth (učenci), Scholars for 9/11 Truth and Justice (vedci), Panel Investigating Nine Eleven (skupina), Veterans for 9/11 Truth (vojenskí veteráni), Lawyers for 9/11 Truth (právnici), Medical Professionals for 9/11 Truth (zdravotníci), Religious Leaders for 9 Truth (kňazi a kazatelia) a Actors and Artists for 9/11 Truth (herci a umelci) To je, ovšem, celá šírka amerických profesionálov, vedcov, umelcov, vojakov a zamestnacov verejnej správy.
Touto skromnou knihou sa pokúsim prispieť k nájdeniu pravdy o udalostiach tzv. 9/11, teda z 11. septembra 2001, a podnietiť slovenského čitateľa k premýšľaniu a sebavzdelávaniu ohľadne tejto žalostnej udalosti. Lebo sa domnievam, že tento nehorázny zločin americkej vládnucej triedy a, obzvlášť, vládnych kruhov, si zaslúži jednak neustálu pozornosť zo strany ľudu všetkých zemí sveta, jednak bezpodmienečné odsúdenie, ak nateraz nie ináč, tak aspoň v mysliach a srdciach celého ľudstva. Tento hrozný zločin nie je vecou len Ameriky a Američanov. Takéto zločiny nie sú obyčajnými vraždami. Sú zločinmi proti ľudskosti, ba, svojím spôsobom, zločinom proti mieru, lebo ich následkom je nielen nevyhlásená občianska vojna vo vnútri Ameriky, ale aj vojny rozpútané po celom svete. V Norimbergu za tieto zločiny potrestali smrťou.

Vážená čitateľka, vážený čitateľ!

Nabádam Vás k činu. Pozývam Vás: Po prečítaní knižky rozšírte rady bojovníkov Za pravdu o 9/11! Staňte sa jedným / jednou z nás, dnes už tisícov po celom svete! Vyslancom a ochráncom Pravdy, Spravodlivosti a ľudskosti. Buďte aktivistkou / aktivistom hnutia 9/11; šíriteľom informácií o zločinoch amerických vysokých vládnych miest a im podriadených síl, 11. septembra 2001! Rozširujte informáciu o tejto knihe, ktorá, ako viem, je zatiaľ jediná, ktorá bola o spadnutí dvojičiek vydaná na Slovensku v slovenčine. Lebo sily zla nespia, ale sú v neustálej činnosti, akcii. My musíme byť v protiakcii.
V každodennom živote musíme byť bariérou medzi dobrom a zlom, pravdou a lžou. Prosím Vás a nabádam Vás: Nedajte sa zlomiť mocou zla, ani odradiť nezáujmom Vášho okolia. Staňte sa morálnou hradbou, ktorú ani brány pekelné nepremôžu!Úvod

„Tisíc ráz opakovaná lož sa nakoniec stane pravdou.“
Dr. Josef Goebbels, nacistický minister propagandy

„Prečo by niekoľkokrát opakovaná pravda sa nakoniec nestala pravdou v hlavách predtým oklamaných a popletených ľudí?
Dr. Ján Zvalo, obyčajný človekTu je večné výročie tragickej zločinnej udalosti tzv. 9/11, teroristických činov masovej vraždy a obrovského pustošenia 11. septembra 2001 v USA, v New Yorku, Washingtone a v Pennsylvánii. Veľa ľudí o tom mnoho nevie a mnoho ľudí už veľa zabudlo. Tým prvým chcem prispieť k rozšíreniu ich vedomostí, ostatným pripomenúť to, čo sa kedysi dozvedeli.
Táto záležitosť je svojím obsahom rozsiahla a formou taká dramatická a komplikovaná, že jej výskum a štúdium si vyžadujú stovky hodín intenzívnej práce. Ja sa už celých desať rokov sporadicky zaoberám touto udalosťou, týmto nanajvýš krvavým zločinom. Za tú dobu sa mi podarilo zhromaždiť veľa informačného písaného, obrazového a hovoreného materiálu, zahŕňajúceho stovky novinových, časopiseckých a internetových článkov a desiatky kníh, fotografií a filmov vo forme magnetopásiek a DVD. Priznávam, že hoci som strávil veľa času ich štúdiom, nie všetko som mal možnosť preštudovať. Zostáva veľa neprebádaného, takže čitateľ mi bude musieť prepáčiť určité medzery vo výklade týchto udalostí. Je pravda, že tieto medzery jestvujú aj objektívne v celkovom poznaní a vysvetľovaní predmetu nášho záujmu.
Mnohé veci, detaily, ba aj zásadné otázky, zostávajú otvorené, neoverené, sporné, vyžadujúce ďalšie vyšetrenia a vysvetlenia. Nemôžeme však dúfať, že americkí vládni činitelia, alebo nejaká iná svetová nezávislá kompetentná organizácia, trebárs OSN, alebo Medzinárodný súd, čoskoro vnesú viac svetla do veci, teda že s konečnou autoritou a platnosťou vyslovia pravdivý a spravodlivý výrok o skutočných páchateľoch, a ako k týmto trestným činom došlo. Len my sami, prostý ľud, môžeme po tom pátrať, zhromažďovať dôkazy a na ich základe vyslovovať svoje uzávery. To robíme už vyše desať rokov. Žiaľ, nemôžeme nikoho za tieto hrozné trestné činy účinne obžalovať a tým menej trestať.
Keďže ide o obrovský objem doteraz prístupných informácií, nie je možné na niekoľkých desiatkách strán popísať všetko, čo by čitateľa zaujímalo, a čo by dokonale osvetlilo tajomstvá a klamstvá tohto veľkozločinu. Preto sa budem musieť obmedziť len na niektoré, najmä podstatné veci, skutočnosti, tak ako ich poznáme, opisujeme a vysvetľujeme. Kde bude treba, poukážem na „odkazy a zdroje“ v zátvorke, kde si čitateľ bude môcť overiť moje údaje a tvrdenia a nájsť ďalšie informácie.

Budú dva väčšie celky. Prvý „Všeobecnosti“, druhý „Jednotlivosti“.
V prvom uvediem skutočnosti, vzťahujúce sa viac-menej na všetky dejstvá tejto veľkodrámy.
V Jednotlivostiach pojednám samostatne o troch dejstvách tejto krvavej tragikomédie. Použil som tento výraz preto, lebo vystihuje charakter udalostí podľa toho, z ktorej strany sa na ňu dívate, buď ako na americkú vládnu frašku, komédiu, hranú naivnému americkému a svetovému publiku, alebo krvavú drámu, napísanú, zrežírovanú a reálne predvedenú zločincami, o ktorých bude v článku reč.


Ide o tieto tri dejstvá, články v reťazi zločinov:

1. Zničenie newyorských budov WTC, World Trade Center, Svetového obchodného strediska, tzv. „Dvojičiek“ a budovy čís. 7 (ďalej len WTC).
2. Poškodenie budovy Pentagonu vo Washingtone, D. C.; obidva útoky spojené s vraždami, smrťou stoviek až tisícov nevinných obetí.
3. „Únos“ (?) a havária, zrútenie, lietadla v Pennsylvánii, zločin možno tiež spojený so smrťou mnohých ľudí, čo však v súčasnosti nie je spoľahlivo zistené.

Žalujem – Neslýchané odhalenie – Záhada teroristického útoku  11. septembra 2001
Dátum poslednej aktualizácie: 19.marec 2015

Super firmy
Super inzercia
Super barter
Super obchod
Super reality
Akvashop

Batérie pre mobilný telefón NOKIA
BATÉRIA NOKIA 3510/3410/3310 1250 Li-Ion NEORIGINÁLNE PREVEDENIE
Kvalitná náhradná batéria do mobilného telefónu s článkami typu LI-ION. Batéria nemá pamäťový efekt a má maximálnu ochranu proti prebitiu a prehriatiu.

Kompatibilita: Nokia 3510, No...
INFO - www.dio.sk
Tonery a cardtridge do tlačiarní
Tonery kompatibilné s Brother TN3170
Pre použitie v tlačiarniach: Brother DCP 8050/ 8060/ 8065dn/ HL 5240/ 5250dn/ 5250dnt/ 5280dw/ MFC 8460n/ 8660dn/ 8860dn/ 8870dw
INFO - www.dio.sk
Tonery a cardtridge do tlačiarní
Tonery kompatibilné s HP 92274A/CANON EP-P
Pre použitie v tlačiarniach: Apple LaserWriter 4/600 PS/ Apple Personal LaserWriter 300/ 320/ Canon LBP 430/ 430W/ LBP 4u/ LBP PX/ LBP PX II/ HP LaserJet4L/ LJ 4 ML/ LJ 4MP/ LJ 4P/ Laser Master Winp...
INFO - www.dio.sk
Batérie pre mobilný telefón LG
BATÉRIA LG KG970 Shine 800 Li-ION neoriginálna
Kvalitná náhradná batéria do mobilného telefónu s článkami typu LI-ION. Batéria nemá pamäťový efekt a má maximálnu ochranu proti prebitiu a prehriatiu.

Vhodná pre: LG KE970 Shine KG...
INFO - www.dio.sk
Batérie pre mobilný telefón SIEMENS
BATÉRIA BENQ SIEMENS AF51 NEORIGINÁLNE PREVEDENIE
Kvalitná náhradná batéria do mobilného telefónu s článkami typu LI-ION. Batéria nemá pamäťový efekt a má maximálnu ochranu proti prebitiu a prehriatiu.

Kompatibilita: Benq Siemens A...
INFO - www.dio.sk
Knihy – zdravie
Jak jsem zdraví ztratil a opět získal
Životní příběh a rady člověka, který se navzdory předpovědím lékařů vyléčil sám z beznadějného stavu a šťastně se dožil vysokého věku v plném tělesném i duševním zdraví....
INFO - www.dio.sk
Liečivé rastliny
Horec žltý 1000g (Hořec žlutý - Gentiana lutea)
Horec žltý, podpora chuti, ochorenia obličiek, problémy pri črevných parazitoch, menštr. problémy, rekonvalescencia.
INFO - www.dio.sk
Darčeky
Digitálny alkoholtester
Digitálny alkoholtester na 2 AA batérie
INFO - www.dio.sk
Digitálne fotoaparáty - Kompakt +opt.zoom
Digitálny fotoaparát Panasonic DMC-FZ18EG-K čierny
Digitálny fotoaparát s 8,1MP CCD snímačom. Optická stabilizácia obrazu MEGA O.I.S. (režim 1/režim 2) . Ohnisková vzdialenosť f=4,6-82,8mm (ekviv. pre 35mm klas. typ: 28-504mm), objektív LEI...
INFO - www.dio.sk
Knihy – veštby
Vysoká škola výkladu snov
Ako sa naučiť vykladať sny? Aký význam majú sny u mužov a u žien? Možno určovať choroby zo snov? Možno usmerňovať svoj život pomocou snov? Čo prezrádzajú sny o vašom sexuálnom živ...
INFO - www.dio.sk

REKLAMA na KNIHY, Ekokonzult.com
DIO - Dobrý Internetový Obchod - nakupuj s rozumom
doporučené rozlíšenie 1024x768, © DIO, 2004, doporučený prehliadač: IE 5.5 a viac, © webmaster DIO, www.dio.sk
Stránky alebo ich časť, vrátane skriptov chránených copyrightom, možno použiť len po písomnom súhlase!